Меню
Мій кабінет

Конкурс грантів на підтримку створення нових робочих місць для жінок які постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства у с. Авангард

Про проєкт:

Проєкт «Економічні можливості для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства» впроваджується Благодійним фондом “Butterfly” та Громадською організацією «Зв’язок» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) та за фінансової підтримки уряду Канади.

Завдання конкурсу:

Підтримка бізнесів та створення нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

Хто може брати участь:

Бізнеси (юридичні особи), які зацікавлені у подальшому розвитку і створенні нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

У конкурсі можуть брати участь підприємства з Авангарда (Одеська область).

Розмір гранту:

Максимальний бюджет гранту – до 150 000 грн. Очікується, що в рамках конкурсу може бути підтримано до 5 проєктів з міста, яке вказано вище. 

Очікується, що в рамках гранту мінімум 14 жінок пройдуть профільні навчання на підприємствах з метою опанування нової професії та стажування.

Пріоритети конкурсу:

Гранти надаватимуться на розвиток існуючого бізнесу підприємствам з Авангарда (Одеська область).

Обов’язковою умовою є проведення навчальних програм для мінімум 14 жінок, котрі постраждали від насильства або знаходяться і складних життєвих обставинах з метою опанування нової професії та стажування.

Перевага буде надана заявкам, які продемонструють реалістичний план щодо проходження стажування (набуття нових навичок жінками), обґрунтування розвитку власного бізнесу через створення робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

Також перевага в конкурсі надаватиметься підприємствам, які підтримують ініціативи з протидії домашньому або гендерно зумовленому насильству та підтримують принципи сталого розвитку.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є впровадження ініціатив по боротьбі з домашнім або гендерно зумовленим насильством, а саме проходження тренінгу з гендерної рівності та протидії ДН/ГЗН на роботі.

Грант може бути використано на: 

 • купівлю нового обладнання (включаючи доставку та встановлення), інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розвитку бізнесу і створення нових робочих місць;

Грант не може бути використано на: 

 • виплату заробітної плати та пов’язаних з виплатою заробітної плати податків, а також на виплату будь-яких інших податків;
 • купівлю нерухомості;
 • ведення підприємницької діяльності, яка завдає шкідливого впливу на навколишнє середовище;
 • оборотні витрати.

Процедура подання заявок

Кінцевий термін подання: 16 червня 2024 року (до 18:00)

Заявка на конкурс подається відповідно до встановленої форми і має бути викладена українською мовою.

Заявка на участь у конкурсі включає в себе наступні документи, які є невід’ємними її частинами (ці додатки містяться у файлі з формою заявки на участь у конкурсі)

1. Анкета/заявка (для скачування натисніть на виділений текст)

2.  Копія документу, що засвідчує державну реєстрацію підприємства

3. Документ, що підтверджує повноваження бути заявником та представляти підприємство

 • Заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту координаторки проєкту Ільіної Ганни  ilinaod.career.adviser@gmail.com або в паперовому варіанті на пошту 65000, м. Одеса, Черняховського, 13, ВОНА ХАБ з темою листа «Конкурс грантів для бізнесу, місто, прізвище, ім’я заявника/-ці».
 • Заявки, що не міститимуть усіх необхідних документів, до розгляду експертною комісією не братимуться. 
 • Запитання щодо конкурсу приймаються до 18:00, 15 червня 2024 р., на електронну пошту координаторки проєкту Ільіної Ганни  ilinaod.career.adviser@gmail.com

Процес оцінювання грантових заявок та відбору переможців/-ниць:

Критерії відбору переможців/-ниць грантового конкурсу: 

 • життєздатність ідеї та точність фінансових планів;
 • кількість робочих місць та прозорі умови праці, які будуть створені для  жінок, котрі постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику;
 • створення умов для навчання та (або) стажування для жінок, котрі постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику (не менше 3 жінок) задля опанування нових навичок або підвищення кваліфікації та відпрацювання цих навичок на практиці;
 • використання інноваційних підходів;
 • досвід в підприємництві;
 • перевага в конкурсі надаватиметься підприємствам, які підтримують ініціативи з протидії домашньому або гендерно зумовленому насильству та підтримують принципи сталого розвитку.

Конкурсний відбір буде здійснюватися комісією у складі представників/-ць ГО “Зв’язок” (далі – Комісія). Кількість грантів та обсяг доступного фінансування можуть змінюватися, і Комісія залишає за собою право:

• повністю фінансувати грант;

• частково фінансувати грант;

• або відмовитись у наданні гранту на будь-якій стадії процесу з програмних причин або через невідповідність заявленій в заявці меті.

Всі учасники, які подали повні пакети документів, можуть бути обраними для подальшої співпраці, за умови, що їх пропозиції у сумі не перевищують загальний обсяг коштів, передбачений умовами проєкту. У випадку надання пропозицій за одним тим самим напрямком навчання або стажування, перевага буде надана тій пропозиції, яка є найбільш економічно вигідною за сукупною кількістю критеріїв. За умови, якщо такі пропозиції не мають жодних переваг, рішення про долучення до проекту буде прийнято на підставі голосування конкурсної комісії. У випадку, якщо подано декілька пропозицій з однаковими умовами, але проєктом передбачена підтримка всього обсягу наданих послуг та за умови їх доцільності, за результатами конкурсу може бути підписано декілька грантових договорів. 

Рішення конкурсної комісії не переглядаються, коментарі за результатами конкурсу не надаються. Експертна комісія зобов’язується дотримуватись принципів конфіденційності щодо змісту отриманих заявок.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДАННЯ ГРАНТУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Після вибору переможця Комісія повідомить успішного претендента про надання гранту. 

Звітність про впровадження гранту визначатиметься на підставі результатів спільної фіналізації запланованого проєкту. Буде узгоджено план моніторингу та оцінки ефективності, що використовує встановлені базові дані та конкретні, вимірювані цілі та показники.

Брендування:

Успішним Заявникам/-цям буде інформація про правила найменування і позиціонування проєкту, правила промоції, інформування і комунікації, а також визначатиме усіх донорів і забезпечуватиме визнання їх внеску.

Інші новини