Напередодні Великодніх свят 10 клієнток кар’єрного хабу «ВОНА» взяли участь у майстер-класі з розпису пряників.
Проходив захід у крафтовій майстерні Любові Керецман. Кондитерка, дослідниця гастрономічної спадщини Закарпаття, рекордсменка України в номінації «Кулінарне мистецтво» ознайомила учасниць з особливостями традиційного лемківського розпису, а потім усі розписували пряники, використовуючи зразки неперевершених старовинних орнаментів.
Хто такі лемки, їх культура, традиції та орнаменти, що їх використовують представники/-ці цієї народності при розписі пасхальних яєць – про все це дізналися учасниці кулінарного майстер-класу.
![](https://vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/znimok-ekrana-2023-04-14-o-13.42.jpg)
![](https://vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/znimok-ekrana-2023-04-14-o-13.42-2.jpg)
![](https://vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/znimok-ekrana-2023-04-14-o-13.42-1.jpg)