Меню
Мій кабінет

Новий напрямок діяльності хабу у Луцьку

З дружнім інформаційним візитом представниці ВОНА хаб. Луцьк завітали до Жидичинський старостинський округ, де розповіли жінкам про новий напрямок діяльності хабу.

Метою таких візитів є формування фокус-групи у старостинських округах, аби виявити, яких соціальних послуг потребують жінки, що постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства або опинились у складних життєвих обставинах.

Присутнім жінкам розповіли про можливості їхньої реалізації, фінансову спроможність та як досягнути кар’єрного зростання. Під час бесіди обговорили нові ідеї, які можуть сприяти досягнення ними економічної незалежності.

Зокрема, в межах старостинського округу вдалось опрацювати понад 8 бізнес-ідей, які жительки цього округу могли б реалізувати.

Це новий напрямок діяльності “ВОНА хаб” у Луцьку, що покликаний реалізувати бізнес-можливості жінок у сільській місцевості. Проєкт передбачає виїзні тренінгові та психологічні сесії, навчання, медіаграмотність та бізнес-проєкти, а також залучення місцевих роботодавців до ширшої співпраці задля спільної мети.

Запрошуємо до співпраці представників/-ць інших громад. Свої пропозиції надсилайте на пошту vona.hub.lutsk@gmail.com або телефонуйте за номером 067 295 30 90

Інші новини