Меню
Мій кабінет

Партнерство ВОНА хаб у Чернівцях та Essco Coffee

Продовжуємо розширювати мережу партнерств для нових проєктів.

Днями команда кар’єрного та бізнес-хабу «ВОНА» разом із Департаментом соціальної політики Чернівецької міської ради, представницями Резиденції молоді та простору «Вільна» зустрілися із представницями «Essco Coffee» – українського виробника спешелті кави.

Разом обговорили можливості реалізації соціальних проєктів для освоєння нової професії у сфері виробництва і приготування кави, та навіть можливостей працевлаштування. Зокрема компанія «Essco Coffe» має на меті допомогти здобути нову професію і, у перспективі, запропонувати роботу.

«Це чудова ініціатива, адже ми бачимо себед жінок запит спробувати нову професію, перш ніж подати резюме, щоб зрозуміти, чи підходить ця сфера саме їй. Тож вдячні підприємцям за відкритість та ініціативу надати платформу для ознайомлення із їхньою сферою діяльності зсередини», – зазначила координаторка «ВОНА хаб» Крістіна Гайка.

Анонс першої колаборації очікуйте у Телеграм-каналі локального хабу у Чернівцях – https://t.me/vona_hub_chernivtsi

Нагадуємо, що участь у заходах «ВОНА хаб» є безоплатною. 

«ВОНА хаб» у Чернівцях — реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.

Інші новини