Меню
Мій кабінет

Перший ярмарок соціальних підприємств у місті Львів

У неділю, 15 жовтня, у Львові на площі Музейній з ініціативи Західноукраїнського кластеру соціальних підприємств Центру підтримки підприємництва ЛМР та за підтримки Львівської міської ради відбувся перший ярмарок соціальних підприємств у місті Львів.

“Такий ярмарок відбувся вперше. Він покликаний масштабувати соціальне підприємництво у Львівській міській територіальній громаді та спонукати людей відкривати соціальні підприємства”, – зазначають у міськраді.

Участь у ярмарку взяли і клієнтки “ВОНА хаб,” які вже активно розвивають власні підприємницькі ідеї або на шляху до цього. Вони представили вражаючий асортимент творів мистецтва, включаючи картини, одяг, солодощі та унікальні вироби ручної роботи.

Ці неймовірно талановиті жінки знаходять натхнення та реалізують свої ідеї в різних сферах, познайомимо вас з деякими з них. 

Вікторія з Херсонщини разом з сином виготовляє унікальні авторські вироби з епоксидної смоли, а саме – годинники, підставки для посуду та сумки.

Євгенія власниця бренду прикрас JaneKo. За декілька років нею було виготовлено близько 2000 прикрас ручної роботи для клієнток із понад 20 країн світу.

Світлана з Донеччини представила власноруч зв’язані еко-сумки та рюкзаки оздоблені українською вишивкою.

Ми дуже раді, що наші клієнтки активно сприяють розвитку соціального підприємництва та відкривають для себе нові можливості. 

Проєкт «ВОНА хаб» у Львові реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії та за імплементації з БФ «Батерфлай».

Інші новини