Меню
Мій кабінет

Результати конкурсу грантів від “ВОНА хаб” в Ужгороді

Завершився другий конкурс на отримання грантів від ВОНА хаб в Ужгороді за результатами якого 2 учасниці перемогли та отримали кошти на розвиток власної справи. Свої грантові заявки дівчата подавали вдруге і цього разу їм пощастило. 

Знайомимо з переможницями.

Сестри Анна та Світлана Цицори, власниці дизайн студії “Y.O.U & corset” з виробництва вишуканих жіночих корсетів. У планах дівчат – розширення виробництва жіночого одягу, пошиття суконь, спідниць та брючних костюмів. Знаємо, що у “Y.O.U & corset” все вийде, адже окрім 20-ти річного досвіду у пошитті індивідуального жіночого одягу, Анна та Світлана обожнюють свою справу та мають безліч чудових ідей та планів на майбутнє.

Друга наша переможниця, Марія Кальницька, є власницею торгової марки «ПроТеЯ». 10 років Марія розвиває та вдосконалює своє крафтове виробництво натуральної косметики. Сухий шампунь, бальзам, мило, креми для обличчя та тіла – це та багато інших засобів краси Марія виготовляє за авторською рецептурою з натуральних інгредієнтів. 

«Я дуже вдячна хабу «ВОНА» за підтримку, адже завдяки гранту я зможу масштабувати своє виробництво. Також я планую отримати сертифікацію продукції і в такий спосіб вийти на вищий рівень».

Коли дівчина розповідає про справу свого життя, її обличчя випромінює таку впевненість та захопленість улюбленою роботою, що не залишається жодних сумнівів – у Марії все вийде, адже мрії, до яких йдуть віддаючись «на всі сто», обов’язково стають реальністю.

Проєкт «ВОНА хаб» реалізується за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за фінансування USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance

Інші новини