Меню
Мій кабінет

Результати конкурсу міні-грантів у хабі в Дніпрі

Результати пітчингу проєктів на конкурс міні-грантів для жінок, котрі готові започаткувати власну справу або зміцнити вже існуючу.

“ВОНА хаб” у Дніпрі отримав 32 заявки, з яких команда відібрала п’ять. Учасниці, які отримають фінансову підтримку:

🍪Яна Тютюнник — кондитерські вироби власного виробництва,

🍎Ксенія Єрмоленко — пастила і фруктові фріпси;

🎎Інна Івінська — українська лялька-мотанка;

🧥Олександра Смірнова — створення швейної майстерні;

🧵Ірина Гаріфуліна — бабусина швейна майстерня “У Іришки”.

Розмаїття ідей цього разу вразило всю команду «ВОНА хаб». Більша частина учасниць —- клієнтки «ВОНА хаб» у Дніпрі, деякі з них наважилися на створення власного бізнесу саме після консультацій кар’єрних радниць, сесій у психологині та багатьох тренінгів у кар’єрному хабі. Всі конкурсантки наразі не мають постійного джерела доходу.

Та головне, що надихає команду кар’єрного хабу для жінок — палке бажання учасниць жити повноцінним життям і допомагати іншим.

Історія Ірини Гаріфуліної — один із таких прикладів. Після 24 лютого пані Ірина була змушена переселитися з рідного Краматорська в Дніпро. Спочатку, згадує жінка, було неймовірно складно: розпач, невпевненість у майбутньому, стрес, брак фінансів. Почали переслідувати хвороби. Але підтримка близьких і нових знайомих зробили свою справу. А візит до “ВОНА хаб” у Дніпрі став переломним: кар’єрна радниця активно підтримала бажання Ірини почати з нуля і відкрити майстерню домашніх дрібничок — скатертин і серветок ручної роботи.

“Я хочу дати таким людям, як я сама, можливість відтворити домашній затишок, надихатися від щоденних, звичних елементів побуту, подарувати відчуття дому. Інші жінки, як і я, змушені починати нове життя після втрат. Бо я свідомо починаю нове життя. Колишнє залишилося у зоні бойових дій. А для успішного вирішення майнового питання потрібно робити те, що не робила раніше», — розповідає Ірина.

Ми захоплені жінками, що в такий непростий час мають бажання і готові докладати зусиль, аби їх втілювати.

Усім, кого не обрали цього разу, команда «ВОНА хаб» у Дніпрі готова надати зворотній зв’язок. Для цього зверніться, будь ласка, до своєї кар’єрної радниці.

Інші новини