Меню
Мій кабінет

Річниця роботи “ВОНА хаб” у Дніпрі

18 серпня «‎ВОНА хаб»‎ у Дніпрі відсвяткував річницю роботи.

На честь цього дня ми організували зустріч на пленері, метою якої було зібрати якомога більше наших партнерів, клієнток, роботодавців і почесних гостей. А також зробити кар’єрний хаб для жінок більш помітним у великому місті.

Локацію «під дубом Дмитра Яворницького» надав Дніпровський Національний історичний музей. Його директорка, Юлія Пісчанська, завжди підтримує ініціативи «‎ВОНА хабу» і є однією з тих, хто кардинально змінив рід діяльності в зрілому віці‎.

На свято кар’єрного хабу також завітали представниці Дніпровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради.

Ярмарок зібрав 24 учасниці: релокований через війну бізнес, справи, що почалися після евакуації вже у Дніпрі, просто хобі, яке ще не стало заробітком, соціальний бізнес. Кілька клієнток «‎ВОНА хаб» у Дніпрі вперше публічно показали свої вироби, і вважають це спільною перемогою.

«Я довго міркувала, чи йти на свято «‎ВОНА хаб». Майже рік я не бувала на масових заходах, ледь вибиралася на камерні зустрічі з кар’єрними радницями. Але наважилася і не жалкую! За три години маю стільки нових знайомств, підгледіла цікаві ідеї, а головне — зрозуміла, що я не сама зі своїми проблемами. А разом їх долати легше. Я ніби вийшла з сутінок на світло! Жіноча спільнота у Дніпрі — сильна і тепла», — ділиться вимушена переселенка з Луганщини, клієнтка хабу Наталія.

Навіть музичний супровід свята був жіночий — від діджейки Annakey. Всі учасниці отримали сувеніри від кар’єрного хабу, а перші консультації для новеньких відбувалися просто неба.

Проєкт «ВОНА хаб» у Дніпрі реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Інші новини