Меню
Мій кабінет

Відкриття кар’єрного хабу для жінок “ВОНА” в Луцьку

23 грудня відбулося відкриття кар’єрного хабу “ВОНА хаб” в Луцьку для жінок, що  постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Це вже сьомий офлайн-хаб в Україні, в якому жінки можуть безкоштовно отримати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрних радниць та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу, підтримку психологині проєкту, можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію. 

Ще до офіційного відкриття в Луцьку кар’єрні радниці проводили консультації для клієнток, а також допомогли з працевлаштуванням 44 клієнткам хабу. 

Отримати консультацію у «ВОНА хабі» можна з понеділка по пʼятницю з 09:00-18:00 за адресою: вулиця Шота Руставелі 9, місто Луцьк.  Дізнатися більше про роботу хабу можна на Facebook-сторінці.

Саме простір “ВОНА хаб” буде тим простором, де будуть не просто надавати допомогу, а ще й забезпечувати інструментами, допомагати підібрати інструменти щоб вийти з тієї чи іншої ситуації. Я впевнена, що всі хто скористаються послугами отримання цієї допомоги в хабі вона вийдуть з цієї ситуації і в майбутньому будуть допомагати іншим людям для того щоб подолати ті труднощі”, – Ірина Чебелюк, заступниця Луцького міського голови.

“За 9 місяців цього року з приводу насильства звернулося 176 тис осіб, з них більше 140 тис – жінки. Це по Україні. По Волині – близько 9 тисяч, з яких 7 тис жінки. Тому є над чим працювати.

Коли жінка приходить в хаб, вона відкриває ті можливості в собі, про які навіть не знала. Вона може відкритися, поспілкуватися, можливо буде тут обговорювати такі речі, які соромиться десь комусь казати. Тому на сьогоднішній день це дуже актуально.” – Світлана Мишковець, директорка Національної сервісної служби у Волинській області

“За три місяці роботи нашого хабу станом на 15 грудня ми мали 39 працевлаштованих жінок, а станом на вчорашнє число 44 жінки, які звернулися до “ВОНА хаб”. Ми мали можливість їх працевлаштувати за підтримки центру зайнятості, громадських та благодійних організацій, а також мотивувати їх до самозайнятості.” – Ліна Галан, начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, координаторка “ВОНА хаб” у Луцьку

ВОНА хаб – проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA). Відкриття хабу в Луцьку відбулося також за сприяння Луцької міської ради та Благодійного фонду «Батерфлай». 

Інші новини