Команда ВОНА хаб. Ужгород взяла участь у тренінгу для тренерів/тренерок
«Протидія ґендерно-зумовленому насильству в умовах війни. Організація та надання соціальних послуг постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства» Проводила навчання тренерка ГО «Ла Страда-Україна» Вероніка Андрєєнкова.
Фахівчині карʼєрного хабу «ВОНА» разом з колегами та колежанками з NGO Nehemiah Ukraine, Uzhhorod Dennyi Tsentr, мобільної бригади соціально- психологічної допомоги (м. Ужгород), Центр Допомоги Врятованим. Мукачево, з служби у справах дітей (Великий Бичків, Рахівський р-н), Центру надання соціальних послуг послуг ( м. Хуст), Ужгородського міського центру соціальних служб практикувались:
виявляти та ідентифікувати постраждалих від домашнього насильства,
Зʼясовували:
хто несе відповідальність за домашнє насильство, повноваження суб’єктів , що здійснюють заходи у сфері запобігання насильству.
Вивчали:
Діяльність загальних та спеціалізованих служб для постраждалих осіб в Україні, їх роль у захисті жінок.
Взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству.
Спілкувались та обмінювались досвідом.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403629280_315420947923086_8162219411957149387_n-1024x768.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403620872_315420944589753_3895244517996032195_n-1024x768.jpg)