Меню
Мій кабінет

Тренінг на тему “Гендерна рівність в професійній сфері” для курсантів/-ок Одеського державного університету внутрішніх справ

30 листопада в рамках всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” відбувся тренінг на тему “Гендерна рівність в професійній сфері” для курсантів/-ок Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захід провела координаторка проєкту “ВОНА хаб” в Одесі Ганна Ільіна. Під час заходу учасники/-ці зрозуміли важливість гендерної рівності в робочому середовищі, розглянули стратегії для створення більш інклюзивної та рівноправної професійної атмосфери, обмінялися думками та ідеями щодо того, як зробити професійну сферу більш відкритою та рівною для всіх.

Дякуємо за співпрацю та організацію тренінгу – Ользі Михайлівна Корженко, ад’юнктка докторантури та аспірантури Одеського державного університету внутрішніх справ, підполковниця поліції.

Надалі для курсантів/-ок заплановано проведення циклу тренінгів, які підвищать їх рівень обізнаності щодо запобігання гендерно зумовленого та домашнього насильства, а також навчальні заходи з інших тем.

Інші новини