29 серпня Наталія Мількевич консультантка проєкту “ВОНА хаб” разом з фахівцями міського центру соціальних служб провела зустріч з жінками в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості.
Тема тренінгу “Нульова толерантність до домашнього насильства” викликала велику зацікавленість з боку аудиторії.
Учасниці тренінгу мали можливість поспілкуватися щодо видів, причин та наслідків домашнього насильства. В робочих групах жінки змогли обговорити ознаки різних видів насильства та встановити основні причини, що спонукають до насильства у родині.
В кінці тренінгу жінки разом зробили висновки про те, що ніяке насильство не може бути виправдане. Важливо не терпіти, а звертатися за порятунком. Своєчасне звернення буде сходинкою до повноцінного життя.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/mylkevych-3-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/mylkevych-4-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/mylkevych-5-768x1024.jpg)