Меню
Мій кабінет

Тренінг по гендерній рівності та гендерно чутливій мові для Департаменту патрульної поліції

Наталія Малютина – кар’єрна радниця національного хабу на базі «Вона хаб» в Київській області провела тренінг по гендерній рівності та гендерно чутливій мові для відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції.

В тренінгу прийняла участь команда з 10 співробітників та співробітниць Департаменту патрульної поліції, які дізналися більше про важливість гендерної рівності не лише в законодавстві, але й в житті. Кожен з них зміг поглянути на це питання з іншої точки зору, замислитись над стереотипними питаннями в суспільстві та наслідками, що вони мають на майбутнє жінок. 

Тренінги з гендерної рівності є невід’ємною частиною тренінгових програм “ВОНА хабу”. В основі підходу лежить розуміння гендерної рівності, яке підвищує обізнаність серед учасників/-ць як про системні бар’єри, які заважають жінкам повноцінно розвивати свої навички та професійну кар’єру, так і про труднощі доступу до керівних і лідерських посад.

«В нашому суспільстві є стале уявлення: є факт насильства – звертайся до поліції, вони повинні зупинити кривдника. Але дуже важливо вміти не тільки швидко реагувати на випадки гендерного або домашнього насильства, а і розуміти їх витоки та шляхи подолання. Саме про це йшла мова під час зустрічі з командою патрульної поліції у «ВОНА хаб», а також про можливі варіанти попередження випадків гендерно зумовленого та домашнього насильства як на державному, так і на особистісному рівні.» – Наталія Малютіна.

Інші новини