Меню
Мій кабінет

У Чернівцях завершився третій інтенсив під назвою “Шлях до підприємництва” від кар’єрного хабу “ВОНА”

У Чернівцях завершився третій інтенсив під назвою “Шлях до підприємництва” від кар’єрного хабу “ВОНА”. Наш хаб уже вкотре успішно організовує навчальні курси, які спрямовані на навчання активних та майбутніх підприємниць.

За два тижні курсу учасниці отримали можливість оволодіти навичками проєктного менеджменту, написання бізнес-планів, основами фінансів, ціноутворення, управління часом, маркетингу. Крім того, вони відвідали лекцію по єРоботі та зустрілися з відомими підприємницями, які надихнули їх і допомогли зрозуміти, що таке справжнє підприємництво та як мислити як успішна бізнесвумен.

3 липня учасниці курсу представили свої проєкти перед журі, до якого входили представниці місцевої влади, громадські діячки та успішні підприємниці Чернівців.

За оцінкою журі переможницею стала Дарина Зарайська з проєктом “Навчальний комікс ‘По-іншому. Композиція у фото'”. Вона отримала грант на суму 37 000 грн.

Головною метою проєкту Дарини є створення онлайн-посібника у форматі коміксу, спрямованого на вивчення композиції в фотографії як для дітей, так і для дорослих.

За словами Дарини Зарайської, недостатнє проведення якісного спільного часу батьків з дітьми негативно впливає на дитячий емоційний стан і може спричиняти психологічні проблеми, такі як тривога і закритість, особливо в умовах повсякденного напруження. Дарина вважає, що її проєкт допоможе поліпшити емоційний стан і дорослих, і дітей, а також сприятиме розвитку довірливих взаємин у сім’ї, поєднуючи арт-терапію та цікавий ігровий формат навчання.

Після презентації проєктів та вручення гранту переможниці, координаторка хабу “ВОНА” підвела підсумки навчання:

«Кількість годин, які учасниці провели у «ВОНА хаб» і та кількість знань, яку вони тут отримали — це безцінно і нелегко, але кожна з них довела для себе, що є сильною і насправді може більше, ніж раніше могла собі уявити.»

“Шлях до підприємництва” — це інтенсивні 9-денні курси, що проводяться кар’єрним хабом “ВОНА” у Чернівцях та спрямовані на розвиток власного бізнесу, від стадії зародження ідеї до реалізації проєкту.

Участь у всіх подіях хабу “ВОНА” безкоштовна, тому ми чекаємо на вас за адресою: вул. Героїв Майдану, 66.

Проєкт кар‘єрний хаб «ВОНА» у Чернівцях реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Інші новини