Меню
Мій кабінет

У Луцьку відбувся круглий стіл на тему «Розвиток хабів “ВОНА” в Україні»

У Луцьку відбувся круглий стіл на тему «Розвиток хабів “ВОНА” в Україні: перспективи, важливість та співпраця з суб’єктами взаємодії». Розмова стосувалася роботи в Україні мережі кар’єрних хабів «ВОНА», зокрема — хабу @VONAHub.Lutsk, який відкрився минулого року на вулиці Шота Руставелі, 9. 

“ВОНА хаб” – проєкт, що спрямований на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.


Модераторкою зустрічі була Ліна Галан, начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Учасниці круглого столу ознайомилися з кращими практиками роботи системи хабів, їхньою взаємодією з органами влади, соціальними структурами, благодійними та громадськими організаціями.

“Тема допомоги постраждалим від домашнього насильства, на рівні з іншими соціальними проблемами, постійно перебуває в полі зору міської влади. Величезне значення для її вирішення має підсилення економічних можливостей жінок. Кар’єрний хаб дає унікальний шанс вирішити це питання ґрунтовно. Багато жінок бояться йти на рішучі кроки, щоб зупинити насильство в сім’ї, бо не мають відповіді на запитання: “А що я буду сама робити? Де буду жити? Яка в мене буде робота?” Тому, коли у нас виникла думка про створення кар’єрного хабу, ми розглядали його як своєрідну руку допомоги жінці для початку нового життя. Адже бажання жінок змінити свою ситуацію і наша допомога в цьому стають тим порятунком, який потрібен у нинішній час”, – зазначила заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк. 

Наразі в Україні працює 7 “ВОНА хаб” у Львові, Дніпрі, Київській області, Ужгороді, Запоріжжі, Чернівцях та Луцьку.

Луцький хаб реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Інші новини