Меню
Мій кабінет

Відкриття кар’єрного хабу “ВОНА хаб” в Ужгороді

15 липня відбулося відкриття кар’єрного хабу “ВОНА хаб” в Ужгороді за адресою площа Поштова, 4/Б. 

ВОНА хаб – проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA. Проєкт спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Відкриття хабу в Ужгороді відбулося спільно з ГО “Неємія”. Серед гостей на відкритті були присутні: міський голова Ужгорода – Богдан Андріїв, заступник міського голови Ужгорода – Вадим Борець, Наталія Омелянюк – заступниця директора департаменту соціального захисту населення  Закарпатськоі ОВА, Ольга Михаць – заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру зайнятості, Хайме Надаль – представник UNFPA в Україні, Тетяна Мачабелі – директорка громадської організації «Неємія», Тетяна Щерба – старша інспекторка особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції Украіни, капітанка поліції.

Заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець зазначив, що в Ужгороді вже успішно діє кризова кімната для постраждалих від домашнього чи гендерно зумовленого насильства, яку відкрили теж у співпраці з UNFPA та ГО «Неємія».

За словами заступниці начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру зайнятості, пані Ольги Михаць, до служби зайнятості звертається велика кількість жінок, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно потребують допомоги, насамперед у працевлаштуванні: – “Плануємо тісно співпрацювати з “ВОНА хаб”, а відтак сприяти кар’єрному зростанню та пошуку роботи для жінок ”.

*Компонент кар‘єрний хаб «ВОНА» в Ужгороді реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Інші новини