Меню
Мій кабінет

Відкриття кар’єрного хабу “ВОНА” в Запоріжжі

21 жовтня UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA)відкрив кар’єрний хаб “ВОНА хаб” у Запоріжжі.

Ціль проєкту “ВОНА хаб” – розвивати професійний потенціал та фінансову спроможність жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику. 

Хаб у Запоріжжі знаходиться за адресою вул. Леоніда Жоботинського, 27 і працюватиме в будні дні з 10 до 18, а у суботу з 12 до 17. 

Це вже п’ятий офлайн-хаб в Україні після Дніпра, Львова, Ужгорода та Києва. У “ВОНА хаб” можна безкоштовно отримати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу, підтримку психологинь проєкту, можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію. Кар’єрний хаб тісно співпрацює з соціальними службами, центрами зайнятості, бізнесами, сприяє передачі знань місцевим партнерам, забезпечуючи комплексну підтримку клієнткам та сталість ініціативи.

На відкритті у Запоріжжі були присутні партнери проєкту — представники управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, “Тато Хаб”, Центру допомоги врятованим, а також директорка Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Токарєва Людмила. Вона зазначила: “Важливість відкриття “ВОНА хаб” в тому, що для жінок, які мають намір покращити якість свого життя, з’явиться ще один помічник у пошуку як власних ресурсів, так і організацій, що спроможні надавати їм нагальну допомогу”.

Травянко Олена, клієнтка кар’єрного хабу, що встигла скористатися послугами ще до офіційного відкриття, розповіла про свій досвід: “Дякую вам, я в середині вересня звернулася до Хабу за допомогою у складанні резюме та працевлаштуванні. І через 2 тижні мені допомогли знайти роботу за фахом, я навіть не вірила, що так буває”.

Відкриття хабу в Запоріжжі відбулося спільно з ГО «Ділові українські жінки в Запорізькій області» за адміністративної підтримки БО “Благодійний фонд “Посмішка ЮА” та за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

* Проєкт кар‘єрних хабів «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки уряду Великої Британії та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Інші новини