Меню
Мій кабінет

Відкриття офлайн хабу “ВОНА” у Дніпрі

8 липня 2022 року за підтримки UNFPA, уряду Великої Британії та громадської організації “МАРТІН-клуб” ми відкрили наш другий простір “ВОНА хаб” для того, аби надавати економічну та психологічну підтримку жінкам, що страждають від домашнього чи гендерно зумовленого насильства і допомогти їм знов відчути себе впевнено та вільно.

На відкритті кар’єрного хабу відбувся тест-драйв послуг, які надалі будуть отримувати жінки, що візьмуть участь в проєкті. Гості заходу мали змогу тестово “прокачати” свою кар’єру з , дізнатися про кар’єрні можливості, виявити професійні потреби, розробити кар’єрний план чи створити резюме. 

У “ВОНА хаб” можна отримати:

– безкоштовну індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці;

– допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу,

– підтримку психологинь проєкту,

– можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички і навіть професію. 

У місті Дніпро вже створені всі спеціалізовані служби для жінок, постраждалих від домашнього насильства і насильства за ознакою статі. Однак ми щиро радіємо тому, що тепер є можливість не тільки захищати і надавати комплексну допомогу таким жінкам, а ще і сприяти тому, щоб вони виходили в своє благополучне життя, завдяки економічній підтримці, яку може надати кар`єрний хаб. Кар’єрні радниці будуть сприяти здобуттю нових навичок та працевлаштуванню.” – Анна Карпеченкова, старша координаторка проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства. “фонду ООН у галузі народонаселення в Україні”. 

Часто саме економічна залежність стає причиною того, що жінки терплять насильство, адже не мають можливості забезпечувати себе і дітей. Кар‘єрний хаб дає таку можливість.

Анна, ВПО, місто Краматорськ, двоє дітей (5 і 15 років): “У мене фактично є робота, але я у відпустці за власний рахунок, бо місце роботи у Краматорську, і вона не може бути онлайн. У мене двоє дітей, підібрати тимчасову роботу в Дніпрі самостійно мені складно. Я не планувала вчитися новому, але почалася війна і, мабуть, доведеться. Прийшла на запрошення Анастасії Кулакової, вона допомогла написати кар’єрний план. Зараз думаю, який курс обрати. Сподіваюся, що вийде і працевлаштуватися, буду цьому дуже рада.”

*Компонент кар‘єрний хаб «ВОНА» у Дніпрі реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Інші новини