Меню
Мій кабінет

Воркшоп за участі кар’єрної радниці на базі УКУ

11 листопада на базі УКУ ( Українського Католицького Університету) у Центрі Митрополита Шептицького в межах навчального компоненту “Разом вдома: сильна громада, ефективна адаптація вимушено переміщених осіб”, програми “Стійкість” від Фонду Східна Європа відбувся воркшоп.

Кар’єрна радниця “ВОНА хаб” Ірина Серняк у рамках воркшопу розповіла про потреби та проблеми жінок з якими вони стикаються у період пошуку роботи та створенні особистого кар’єрного плану. Саме створення такого плану допоможе жінці знайти професію, яка їй підходить та досягнути поставлених цілей.

“Про проблеми дівчат і жінок, які вимушено покинули свої домівки через війну знаю з перших вуст. Як кар’єрна радниця намагаюся допомогти вирішити частину проблем, що пов’язані з профорієнтацією, перекваліфікацією та навчанням, роботою чи вілкриттям власної справи. Але є ряд питань, які ми можемо вирішувати лише в синергії з ОМС та іншими ОГС. Саме це я і намагалась донести представникам і представницям громад на воркшопі. Найпоширеніша проблема, що жінки з дітьми-дошкільнятами не можуть працевлаштуватись, оскільки немає місць  у дитячих садочках. І хоча ОМС та ОГС створтли безліч безкоштовних гуртків для дітей, це вирішує лише проблему соціалізації дитини, але не проблему вільного часу для батьків, щоб знайти роботу і фінансово забезпечувати себе і дитину. Моя місія була донести ідею, що проводячи ряд заходів в рамках різних проєктів для ВПО, можна вирішувати ширше коло проблем, якщо дивитись глибше і працювати спільно, пліч-о-пліч.” – розповіла кар’єрна радниця “ВОНА хаб” Ірина Серняк.Інші новини