Меню
Мій кабінет

Вулична акція в Трускавці в рамках кампанії “16 днів проти насильства”

9 грудня 2022 року в Трускавці в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів протидії домашньому насильству» мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та ВПО Львова спільно з ВОНА хаб. Львів та Благодійний фонд «Рокада» провели вуличну акцію.

Головною метою було привернення уваги жителів громади до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства.

В рамках акції представники організації спільно з працівниками Трускавецького відділення поліції, представниками Трускавецького міського центру соціальних служб, психологами та юристами інформували мешканців Трускавецької громади, зокрема, вимушених переселенців/-ок про різновиди насильства, а також розповіли про те, куди можна звернутись в разі потрапляння у ситуацію домашнього насильства.

Війна принесла дуже багато насильства для українців. Позатим, люди не мають у жодному випадку толерувати насильство вдома чи замовчувати його. Ані війна, ані інші причини не є приводом, щоб не говорити про домашнє насильство.

Інші новини