Меню
Мій кабінет

Захист бізнес-ідей в межах курсу «Твій шлях до підприємництва» в Чернівцях

19 грудня у кар’єрному та бізнес-хабі «ВОНА» у Чернівцях діючі та майбутні підприємниці, після інтенсивного навчання, захищали свої бізнес-ідеї перед журі.

Проєкти учасниць оцінювали:

🟣 Ірина Ткачук — начальниця управління освіти Чернівецької міської ради, докторка економічних наук, доцентка кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

🟣 Лариса Клічук — заступниця генерального директора з медичного маркетингу та адміністрування Центральної міської клінічної лікарні, співзасновниця благодійного фонду «Кращим бути».

🟣 Крістіна Гайка — генеральна диркеторка компанії «Гавра», координаторка «ВОНА хаб» у м. Чернівці.

За підсумками оцінювання журі, переможницею 5 інтенсиву стала Павленко Крістіна зі своїм проєктом «Крила».

«Мета мого проєкту — дати можливість жінкам, які багато працюють і переживають стрес, морально відпочити, адже арт-терапія є чудовим способом знайти собі нове хобі.» — каже Павленко Крістіна.

Переможниця інтенсиву отримала грант від «ВОНА хаб» у розмірі 30 000 грн., який зможе витратити на бізнес-консалтинг, допомогу з оптимізації власної ідеї або часткове покриття витрат згідно прописаного бізнес-плану.

Крістіна Павленко додає:

«Мій проєкт про створення наборів для творчості, така домашня арт-терапія. Для початку я хочу, щоб хоча б 70 жінок трішки відпочили, зняли стрес, згадали чим їм подобається займатися, відчули себе творчинями. Цей набір можна потім використовувати як декор і прикрашати свою оселю. Естетика має значення, бо якщо ми будемо дивитися на те, що нагадує нам про приємні моменти, то у нас знову можуть «вирости крила».

Нагадуємо, що «Твій шлях до підприємництва» — насичене інтенсивне навчання від кар’єрного та бізнес хабу «ВОНА» у Чернівцях, присвячене розвитку власної справи: від зародження ідеї до реалізації проєкту. 

Участь в інтенсиві є безкоштовною, тому чекаємо на ваші заявки при відборі на наступні навчальні потоки.

«ВОНА хаб» у Чернівцях — проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.

Інші новини