Меню
Мій кабінет

Завершення курсів «Майстриня Манікюру» у хабі в Запоріжжі

У стінах кар’єрного та бізнес-хабу «ВОНА» у Запоріжжі 15 лютого відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення курсу «Майстриня Манікюру». Сертифікати отримали 5 жінок. Навчання тривало 2 місяці. 

Майстринею, що відкрила для дівчат всі тонкощі гарного манікюру стала переселенка з Мелітополя з 15-річним стажем –  Ірина Мириленко. Корективи в життя якої також внесла безжалісна війна.  В місті Мелітополь жінка багато років мала свою б’юті студію. Наразі  в Запоріжжі вона  починає  все з нуля. 

Цей випуск для Ірини був надзвичайно особливий, адже це її перший досвід як викладачки курсу «Майстриня Манікюру» . Ще літом вона завершила навчання у стартап школі «Вона» від «ВОНА хаб». Під час навчання Ірина створила свій власний бізнес-план з відкриття студії нігтьового сервісу, яка буде надавати не тільки якісне обслуговування, а й  можливість дівчатам, які хочуть опанувати професію майстрині манікюру та педикюру, навчатися, підвищувати свою кваліфікацію. У січні Ірина, реалізувала свою бізнес – ідею та поновила свою підприємницьку діяльність. Курс містив теоретичну та практичну частину, яка проходила безпосередньо з використанням відповідного обладнання та відпрацюванні навичок на моделях. 

Кар’єрний та бізнес-хаб «ВОНА» сприяє самореалізації жінок та допомагає реалізовуватись в нових напрямках.  Серед тих хто наважилась стати незалежною та опанувати нову професію — Олена Яцук. Жінка ділиться, що дуже хотіла  опанувати нову професію, проте не мала фінансів на проходження курсів. Довгий час її думка  стати майстринею  манікюру та робити ручки жінок більш привабливими – була  нездійсненною мрією.  Завдяки  курсам від «Вона хаб», які вона вважає подарунком долі, її мрія стала здійсненною, за що вона дуже вдячна. 

«Коли втрачаєш абсолютно все – дуже важко почати з нуля. Я довгий час працювала у сфері торгівлі, проте мрія отримати нову, творчу професію не покидала мене. І ось, я випадково побачила форму для заповнення на участь в навчанні. Для мене це просто знак долі. Я неймовірно вдячна за можливість здійснити свою мрію». – розповідає Олена.

Команда «ВОНА хаб» активно працює для того,  щоб  допомогти жінкам  налагоджувати життя  і надихати їх на позитивне та успішне майбутнє.

«ВОНА хаб» у Запоріжжі  — реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance

Інші новини