До «ВОНА хаб» в Ужгороді звітала пані Посол США в Україні Бріджит Брінк.
На зустрічі в хабі пані Посол поспілкувалася з клієнтками та почула неймовірні історії жінок, котрі попри все продовжують здобувати економічну незалежність та розвивати бізнес.
Своїми історіями поділилися сім клієнток, серед яких пані Інна з Бердянську, яка разом зі своєю донькою виїхала з окупованого міста. У жінки було ательє з пошиття та ремонту одягу, проте при переїзді вона втратила все. Але саме знайомство з кар’єрними радницями «ВОНА хаб», відвідування курсів, бажання відновити діяльність та підтримка з боку хабу допомогли жінці пройти цей складний період. Разом з кар’єрними радницями вона склала бізнес-план та подалася на отримання гранту. Зараз вона займається розвитком ательє та проводить курси з шиття.
Мар’яна переїхала зі Львова та за допомогою хабу змогла перетворити своє хобі з вирощування квітів на бізнес. Жінка на власному подвір’ї висаджує троянди та продає їх через сторінку в інстаграм. Пані Посол США в Україні Бріджит Брінк була надзвичаной вражена тим, як жінці вдалося перетворити своє хобі на успішний і прибутковий бізнес.
Складна історія спіткала і клієнтку Марину. Жінка з Харкова, місто перебувало під постійними обстрілами, та лише за допомогою друзів вона змогла виїхати. Марина — режисерка, і тому переїзд дуже ускладнив їй можливість працевлаштуватися. Проте, за допомогою хабу вона знайшла однодумиць, змогла поставити психологічну виставу та зараз має можливість заробляти.
«Ми пишаємося тим, що «ВОНА хаб» допомагає жінкам реалізувати свій потенціал та досягати професійних цілей. Візит Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні, пані Бріджит Брінк, підкреслює важливість підтримки жіночого підприємництва та кар’єрного розвитку. Дякуємо пані Бріджит Брінк за увагу до роботи «ВОНА хабу» та натхнення, яке вона подарувала нашим клієнткам. Разом ми продовжимо розширювати можливості для українських жінок у бізнесі та кар’єрі!» – зазначила координаторка хабу Інна Лопатченко.
Фотографії – Алла Лисенко.
«ВОНА хаб» в Ужгороді реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance та у партнерстві з NGO Nehemiah Ukraine.